فرم استرداد وجه آنلاین

قوانین و مقررات استرداد وجه بلیت:
*لطفا کلیه قسمت های ستاره دار را کامل کنید تا فرآیند کاری سریعا انجام شود.
*لطفا قبل از پر نمودن فرم استرداد وجه ابتدا از کنسل بودن رزرو خود (به غیراز ابطال پرواز و تاخیر بیش از 2 ساعت) در رزرواسیون پرشیالند اطمینان حاصل نمایید.
*در هنگام وارد نمودن اطلاعات، حتما شماره کارت بانکی که با آن عملیات خرید انجام شده است را وارد نمایید.
*کنسل نمودن رزرو توسط شما در سیستم رزرواسیون پرشیالند به معنای پذیرفتن کلیه شرایط (اعم از درصد جریمه ها و ...) توسط شما می باشد.
*ثبت درخواست در سامانه استرداد وجه قبل از کنسل نمودن رزرو توسط شما در سیستم رزرواسیون، هیچگونه تعهدی را برای شرکت خدمات مسافرتی پرشیالند ایجاد نمی کند.
*درخواست های مربوط به تاخیر بیش از 2 ساعت و کنسلی از طرف ایرلاین حداقل 72 ساعت کاری و سایر درخواست ها 24 ساعت کاری جهت استرداد وجه زمان نیاز خواهند داشت.
*چنانچه درخواست استرداد وجه شما به علت تاخیر بیش از 2 ساعت می باشد، ارسال اصل بلیط مهرشده توسط ایرلاین به آدرس پستی شرکت خدمات مسافرتی پرشیالند الزامی میباشد.
نشانی: تهران-ميدان هفت تير-ابتداي پل کريم خان-پلاک 63
تلفن:88860570 -021
کاربر گرامی؛ تکمیل فرم (استرداد وجه بلیت) تنها جهت اعلام مشخصات مسافران و شماره کارت بانکی خریداری شده از طرف شما جهت واریــز وجـه رزرو کنسل شده بوده و به منزله کنسلی رزرو نمی باشد شما باید با ورود به سیستم رزرواسیون (سپهر) و جستجوی رفرنس اقدام به کنسل نمودن رزرو پرواز خود نمایید و پس از انجام عملیات کنسل رزرو، با جستجوی مجدد رفرنس از کنسل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید و چنانچه بلیط شما در سیستم رزرواسیون کنسل نشده باشد وجهی استرداد نخواهد شد و گروه مسافرتی پرشیالند در این مورد هیچ مسولیتی نخواهد داشت.
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
این قسمت باید انتخاب شود
من ربات نیستم بازآوری اعداد وارد شده صحیح نیست